Фільтр
від: до:

(14) Collomix

(14) Німеччина

Всього: 14
 • Міксер ручний Collomix СХ 20 СOMPAC
  Міксер ручний Collomix СХ 20 СOMPAC

  Універсальний міксер. Електронне регулювання швидкості. Комфорт обслуговування професійного інструмента.Сільний і надійний у використанні. Для змішування різних речовин до 40 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 40 UNIVERSAL
  Міксер ручний Collomix СХ 40 UNIVERSAL

  Універсальний міксер. Електронне регулювання швидкості. Електронна система прискорення і потужний, високоякісний мотор обеспечает надійну і довготривалу роботу, а також довгий час використання пристрою. Оптимальний для змішування різних клейових, густих речовин до 65 л. Ідеальний інструмент для майстрів для оздоблювальних робіт всередині приміщень.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 60 COMFORT
  Міксер ручний Collomix СХ 60 COMFORT

  Універсальний міксер. Електронне регулювання швидкості. Дуже потужний, надійно працює під великим навантаженням. Лідер серед професійних інструментів у важких, щоденних будівельних роботах. Оптимальний для змішування різних густих речовин до 90 л. Насадка MK160 - розчини, бетон, естрихгіпс, епоксидні смоли, штукатурка.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 100 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 100 HF

  Універсальний міксер, особливо легкий, економічний. Сильний і надійний у використанні, оптимальний до змішування до 40 л. речовини. Електронне регулювання швидкості. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX®. Насадка WK120 HF - штукатурка, клей, шпаклівка, готові розчини. Насадка LX120 HF - фарби, грунт.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 400 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 400 HF

  Універсальний міксер. Високоякісний мотор забезпечують надійну і довготривалу роботу, а також довгий час використання пристрою. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX®. Оптимальний для змішування різних речовин, розчинів різної в'язкості до 65 л. Ідеальний інструмент для майстрів для оздоблювальних робіт всередині приміщень.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO
  Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO

  Компактний міксер відрізняється великою потужністю та універсальністю вживання. Зручний в експлуатації, призначений для різних матеріалів. Оптимальний для змішування густих речовин з 20 до 50 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

наверх